"החלטתי לוותר על שנת השלמה ולעשות את מבחני המועצה לבד.חברה אמרה לי שאת הקורס המקיף של ארז בביקורת אני חייבת לקחת!מאושרת שהשתתפתי בקורס, עברתי פעם ראשונה!"
ל.ג
לימודים עצמאיים/ קורס מקיף חורף 18'
"תודה למיומנות! בזכות הקורס המקיף שלכם עברתי את הבחינה! לאחר 3 כישלונות בבחינה בביקורת נרשמתי לקורס המקיף. ארז מלמד בצורה פשוטה ועניינית. מרגישים שמדובר במרצה עם ניסיון רב בהוראה ובפרקטיקה! תודה על הסבלנות, המענה לכל שאלה והיחס האישי, ממליץ בחום!
ר.פ
קורס מקיף, חורף 18'/ ק. אונו
הספרים ממש עזרו לי ללמוד לבחינה! התלבטתי אם לרכוש אותם כי היה לי המון חומר, אך ברגע שהגיעו הבנתי שעשיתי מהלך נכון. הספרים מעודכנים, כוללים את כל החומר, והשאלות של ארז הכינו אותי לבחינה!
פ.ת
אונ' ת"א
לאחר שקיבלתי 45 במועד הראשון הבנתי שאני לא בכיוון, חבר המליץ לי על הקורס המקוצר של ארז. ארז מסביר נושאים הכי מסובכים בצורה הכי פשוטה! ארז נתן לי כלים להבין את תהליך הביקורת לעומק! תודה רבה לצוות מיומנות, בזכותכם עברתי את הבחינה!
ל.ג
אונ' פתוחה/קיץ 18
אחרי שלא עברתי את הבחינה בביקורת בפעם הראשונה לאחר סיום שנת ההשלמה, השתתפתי בקורס המקיף של ארז שעזר ותרם באופן אישי בהבנה של החומר התיאורטי והכין אותי לשינויים שחלו בבחינה. הקורס הקנה לי כלים משלימים ביישום של התיאוריה בביקורת בנוסף לניסיון שרכשתי במקביל במהלך ההתמחות באחד מ-4 המשרדים הגדולים
ע.פ
רופין/ קורס מקיף, קיץ 18
"ניגשתי למבחן מועצה לראשונה לאחר שלוש שנים שלא נגעתי בחומר הנלמד. למדתי מהספרים של ארז בלבד והתוצאות לא אכזבו. קיבלתי 69 בעוד שבמועד זה אחוזי המעבר עמדו על 34%!! אני ממליצה בחום על הספרים המדויקים וההכנה המושלמת למבחן המועצה "
ר.ב.ח.
האוניברסיטה הפתוחה
עברתי את הבחינה בביקורת במכה הראשונה והכל בזכות הקורס המקוצר שלך! ניגשתי לבחינת המועצה בביקורת כשנה אחרי שסיימתי את שנת ההשלמה, כך שהחומר לא היה טרי בראשי. לאחר המלצה על הקורס המקוצר של ארז נרשמתי, בקורס של 3 מפגשים קיבלתי ידע וכלים שלא קיבלתי סמסטר שלם!תודה רבה רבה, אין עליכם, אמליץ עליכם לכל מי שיזדקק לכך
ח.פ
מכללה למינהל / קורס מקיף, חורף 17
היי, קיבלנו היום את הציונים של הבחינה בביקורת, קיבלתי 71 ואני זוקפת את הציון הזה נטו לקורס שלכם!!! זאת הפעם השלישית שאני ניגשת ואחרי פעמיים של ציונים בסביבות ה40 החלטתי שאני חייבת לשנות גישה וללמוד ביקורת כמו שצריך ולא תקנים בעל פה. נרשמתי לקורס, ארז העביר את הנושאים בצורה מקצועית ובהירה וממש בפעם הראשונה שסוף סוף ממש הבנתי ביקורת ואפילו נהניתי ללמוד. ארז הצליח להפוך את המקצוע למעניין ופרקטי. תודה רבה!!!!!
ת.כ
בר אילן / קורס מקיף, חורף 17
ליאת וארז היקרים,אין לי מילים איך להודות!! אחרי מס' פעמים שנגשתי למבחני המועצה ולא עברתי הגעתי לקורס. הקורס נתן לי כלים ומוטיבציה ובזמן המבחן שמעתי אתכם לוחשים לי באוזן! הבלתי יאמן קרה - לפני שהגעתי לקורס, נכשלתי בציון נמוך ולא האמנתי שאצליח לעבור, במבחן הזה קיבלתי ציון הקרוב ל-70, גבוה מהציון הקודם בכ- 20 נק'!!!
י.ב
מכון לב / קורס מקיף, חורף 17
אחרי 5 מועדים בהם נכשלתי, ארז "סידר לי את הראש" בשלושה מפגשים וסוף סוף עברתי. הקורס מעולה!
אלה ק.
קורס מקוצר, קיץ 17' / מכללת כרמל
קורס מומלץ!! קצר וקולע!! ארז בקיא בכל רזי המקצוע ומכוון את הסטודנטים להצלחה!! בקורס המקוצר ארז נותן כלים פרקטיים לפתרון שאלות בבחינה ומחזק את הביטחון!!
ליטל ג.
קורס מקוצר, קיץ 17' / שנת השלמה , אונ' ת
פעם רביעית שאני ניגשת לבחינה ותמיד נכשלתי בציונים נמוכים, הפעם עברתי בציון 62!!! חייבת לומר לכם תודה רבה, זה קרה בעיקר בזכות הקורס המקוצר ואופן הלימוד של ארז. אז באמת תודה רבה מכל הלב, אתם מעולים!!
נועה א.
קורס מקוצר, קיץ 17' / אונ' בן גוריון
אחרי הפסקה של 6 שנים היה לי ברור שאני צריך קורס הכנה למבחן בביקורת. בעקבות המלצה של חבר נרשמתי לקורס של ארז וליאת. הקורס היה מקיף מצד אחד באופן זה שהחומר כולו נלמד בזמן קצר יחסית ומצד שני שם דגש על היסודות והעקרונות שנתנו כלים להתמודד עם כל סוג של מבחן. ובאמת המבחן בקיץ 2017 היה שונה ומפתיע מקודמיו אבל הרגשתי שיש לי כלים להתמודד איתו. היה קשה אבל נלחמתי וברוך השם קיבלתי 60
אליה ח.
קורס מקיף, קיץ 17'
אני מודה לארז ולצוות הקורס! העברת החומר נעשתה בצורה ברורה וממוקדת לבחינה. תודה על ההשקעה, האכפתיות והסיוע שלכם לכל אורך הקורס!
גיא ד., לימודים עצמאיים
קיץ 17'
ארז וליאת היקרים! לאחר 4 פעמים שניגשתי לבחינה עברתי!! אתם עושים עבודה מדהימה. שנים לא הבנתי מה זה ביקורת עד שבאתי לקורס ופגשתי את ארז! הלימודים היו בשבילי יותר מהבחינה!
סנדרה ז., המכללה למינהל
אני רוצה להודות לכם על הקורס וכל העזרה! בשעה טובה ומוצלחת עברתי את הבחינה! הרבה מזה בזכותכם! תודה על המקצועיות והיחס האישי!
חיים מ., האוניברסיטה העברית
קיץ 17'
תודה רבה על השקעה ומסירות מכל הלב! נתתם לנו כח להאמין שאפשר לצלוח את הבלתי ייאמן! תודה על היכולת המדהימה לפשט דברים ולהסביר את החומר בדרך כ"כ ברורה ואפילו כייפית. נהניתי מאד ללמוד ביקורת!
מיריי ז., מכון לב
קורס מקיף, קיץ 17'
קיבלתי 58 במבחן המועצה בביקורת והייתי ממש אובד עצות. חבר המליץ לי על ארז ואמר שאם יש מישהו שיוכל לעזור לי זה הוא. האמת שבהתחלה לא כל כך האמנתי, אבל לאחר שדיברתי עם ארז הבנתי שיש פה עסק עם מישהו רציני! לאחר המתנה לתוצאות הערעור, קבילתי 62. העלו לי 4 נקודות! ארז אדיב מאד, קשוב, מקצוען, והכי חשוב - נותן תוצאות! אם מישהו מקבל ציון גבולי ומחפש גורם מקצועי ואמין - ההמלצה היחידה שלי לפנות לארז! עוז מ. הגיש ערעור על בחינת המועצה בביקורת, חורף 16'
עוז מ.
קיץ 17'
ניגשתי למועד חורף 2016 בביקורת וקיבלתי ציון 58. פניתי לארז כהן בהמלצת חברים שהגישו ערעור דרכו. ארז הסביר לי על השאלות שעליהן לדעתו אפשר לערער ומה סיכויי הערעור להערכתו. הערעור נכתב ברמה גבוהה ומקצועית מאוד והציון עלה ל - 61!!!! ממליץ בחום, הגיש ערעור על מועד חורף 16'
סרגיי ו.
קיץ 17'
ארז וליאת! מעדכנת אתכם שעברתי את הערעור!! תודה על היחס החם והשירות המקצועי!!! ממליצה עליכם בחום!!הגישה ערעור על מועד חורף 16'
פז ב.
קיץ 17'
לאחר 4 כישלונות, לא ניתן לתאר את רמת השמחה כשראיתי שעברתי את הבחינה! בשנתיים האחרונות השקעתי רבות וזנחתי את חיי המשפחה כדי לעבור את בחינת המועצה בביקורת. לא אשכח שבאחד השיעורים המשכת חצי שעה מעבר לזמן וכולם נשארו מרותקים, גם אחרי 4 שעות, הוכחת לנו שאפשר לאהוב את הביקורת! ליאת – הכנסת בנו אמונה עצמית ותחושה שאפשר לפתוח דף חדש! אתם צוות מושלם! אשמח לתת המלצות לכל המעוניין,
רועי זוארץ
חורף 16'
זו היתה הפעם הרביעית שניגשתי ועברתי ב65!! בשבילי זה יותר מ100! ארז - רציתי להודות לך על הקורס, על העברת החומר בצורה ברורה ומתומצתת, הטכניקות כיצד לכתוב בחינה, על הכל! עכשיו אני יכולה סוף סוף לחתום כרואת חשבון, תודה ענקית!!! אורית ל. רו"ח
אורית ל, רו"ח
חורף 16'
רציתי לעדכן שעברתי את הבחינה בציון 61! זוהי הפעם ה-6 שאני ניגש לבחינה והציונים שלי נעו בין 48-52. בזכות הקורס המקיף במיומנות, העלתי את הציון ב-11 נקודות בממוצע והצלחתי לעבור את הבחינה!!
אורן בראון
קיץ 2014
לאחר שנכשלתי פעמיים במבחן בביקורת, החלטתי להשתתף בקורס במיומנות, העלתי את הציון בלמעלה מ- 10 נקודות. הקורס נתן לי ידע וכלים, רוגע ושלווה שאני יודעת את החומר וביטחון עצמי!! תודה!! והכי חשוב- סוף סוף הילדים שלי ובעלי קיבלו אותי בחזרה!
א.ד
רציתי להודות לך ארז על הכל...עברתי את הבחינה בביקורת ובלעדיך לא הייתי עושה זאת! הכל בזכות הקורס והמשוב האישי!
עומר אעלם
חורף 2014
ארז וליאת, רציתי לספר שעברתי את הבחינה, תודה על הכלים שנתתם לי, החיזוק וכמובן האכפתיות. ממליצה עליכם בחום!!
ארית ביטון
חורף 2014
ארז וליאת, אני מאושר לעדכן אתכם שעברתי את הבחינה!! תודה מקרב לב על ההשקעה, האכפתיות, ההתחשבות והסיוע שלכם לאורך הקורס
דורון משיח
חורף 2014
היי ארז וליאת! רציתי לעדכן שעברתי את הבחינה, בפעם הרביעית!!! לאחר שהשתתפתי בקורס המקיף! הקורס עזר לי מאד ואמליץ על הקורס בחום לסטודנטים הניגשים לבחינה
שירן משה
חורף 2014
למרצה הכי יקר שהיה לי! רציתי לספר על המזל שנפל בחלקי להיות אחת מהתלמידות שלך.. הכנת אותנו לבחינה בצורה מקצועית ויסודית. לאורך הקורס ראו את ההשקעה שלך בכל תלמיד ותלמיד. לימדת בסבלנות ובאדיבות, חיזקת את הביטחון העצמי שלנו. הגענו מוכניים לבחינה וכך עברנו את הבחינה אני ושלוש חברות נוספות מהקורס!
רנא נסרה-סבאג
חורף 2014
ארז וליאת היקרים! אני מאושרת לעדכן כי עברתי את הבחינה! בזכות קורס ההכנה המקוצר שיפרתי את הידע ואת הכלים לפיתרון הבחינה וכך הציון עלה בצורה משמעותית. תודה על ההשקעה, האכפתיות והמקצועיות! ממליצה בחום על הקורסים של מיומנות.
רחלי מור
חורף 2014
ארז וליאת! תודה רבה על הכל! הקורס מדהים! החזיר לי תקווה שכבר חשבתי שאבדה לי... בהתחלה הייתי חשדנית והיססתי רבות אם להירשם... מאושרת שנרשמתי לקורס שלכם! מומלץ לכולם ובפרט למי שאיבד תקווה שאפשר לעבור את הבחינה בביקורת!
א.ס
אוניברסיטת בן גוריון, קיץ 2015
היי ארז! עברתי!!! רציתי להגיד תודה מכל הלב!! הספרים שלך ממש עזרו! כל הסטודנטים שאני מכירה עברו, אז אני מקווה שיהיה לנו אחוז מעבר גבוה וכולם יראו איזה מרצה תותח אתה!
לימור סופר
אוניברסיטת חיפה, קיץ 2015
ארז היקר! רציתי להודות לך על הקורס, הלימודים וההכוונה המקצועית. המשפט שלך "אני אגרום לכם לאהוב את הביקורת", אכן התממש! הפכת את הביקורת לדבר קל להבנה. בזכות הקורס עברתי את הבחינה!
רחל משולם
קיץ 2015
הגעתי בסוף שנת השלמה. הקורס של ארז מצויין! עברתי פעם ראשונה! אמליץ למחזורים הבאים באוניברסיטה להירשם!
גיא דיאמנט
אונ' ת"א, קיץ 2015
אם לא הייתי ניגשת לקורס לא הייתי עוברת בפעם השלישית את הבחינה... אני אישית מאוד מרוצה שהשתתפתי בקורס כיוון שמאוד התלבטתי בתחילה. אין לי ספק שאם לא הייתי ניגשת לקורס לא הייתי עוברת בפעם השלישית את הבחינה מכיוון שהגישה שלי היתה אותה גישה וגם הידע שלי היה פחות או יותר זהה.
ליטל חכם
מכללת רופין- חורף, 2007
מוטב מאוחר מאשר אף פעם. תודה רבה על שגרמת לבלתי יאומן לקרות, במקצוענות ובאדיבות שגרמו לי להאמין בך לאורך כל הדרך.
יעל סלם
אוניברסיטת חיפה, חורף 2006