מיומנות – הכנה מקצועית לבחינת המועצה בביקורת

  •  הקורס הוותיק ביותר, ניסיון מקצועי מעל 10 שנים!
  • טכניקות ושיטות לימוד ייחודיות להוראת הביקורת;
  • הכנה לשינויים במבנה הבחינה, כולל תרגול שאלות במבנה החדש;
  • ספרי לימוד והכנה לבחינה הכוללים את כל החומר ותרגול הכולל פתרונות;
  • צוות מקצועי  אשר מתמחה בהוראת הביקורת ובהוראת אסטרטגיות למידה;
  • יחס אישי לכל סטודנט;

קורס מקיף

הכנה מלאה לבחינת המועצה בביקורת – דגש על לימוד החומר התיאורטי, תרגול, דגש על טכניקה לכתיבת תשובה שתזכה במרבית הניקוד ומשוב אישי, הכנה לשינויים הצפויים בבחינה, פיתוח חשיבת הביקורת והענקת כלים להתמודדות עם מגוון שאלות ונושאים.

הקורס מיועד לסטודנטים הניגשים לבחינה המבקשים לבסס את הידע הנדרש לבחינה, לחזק את ידיעותיהם, לשפר את יכולת כתיבת התשובות שלהם, להתמודד באופן יעיל עם הכמויות הגדולות של החומר, לקבל עדכונים וטיפים לקראת הבחינה, לסטודנטים שנכשלו בבחינה, סטודנטים שעבר זמן מאז למדו את החומר באופן שוטף ומעוניינים לגשת לבחינה וסטודנטים הלומדים עצמאית.

פרטים נוספים אודות הקורס המקיף


קורס מקוצר

בקורס המקוצר תקבלו תשובות למה שחיפשתם סמסטר שלם –כיצד לכתוב בחינה, דגש בנושאים בהם סטודנטים מאבדים נקודות בבחינת המועצה, הכנה לשינויים הצפויים בבחינה, עדכונים, מיקוד והכוונה לבחינה.

בקורס נשים דגש על מספר נושאים: לימוד יסודי ושיטתי של כתיבת פתרון לבחינת המועצה בביקורת,  פיתוח חשיבת מתודולוגיית הביקורת, הקניית שיטות למידה להתמודדות עם החומר, עדכונים , דגשים ונושאים "חמים ומיקוד והכוונה לקראת בחינת המועצה בביקורת – טיפים קטנים שיעשו את ההבדל בין לעבור ולהיכשל.

הקורס מיועד לסטודנטים שנכשלו בבחינת המועצה בביקורת בציונים גבוהים, לסטודנטים שסיימו שנת השלמה ומבקשים לחזק את ידיעותיהם, לשפר את יכולת כתיבת התשובות שלהם, להתמודד באופן יעיל עם החומר התיאורטי, לקבל עדכונים וטיפים לקראת הבחינה.

פרטים נוספים אודות הקורס המקוצר

משוב אישי

סטודנטים רבים אשר נכשלים בבחינה, פונים אלינו וטוענים שהם לא מבינים כיצד נכשלו משום שידעו את החומר. מניסיוננו הרב, קיים פער גדול בין הידע התיאורטי של הסטודנט לבין יכולתו להביאה לידי ביטוי בזמן כתיבת הבחינה.

שיפור מיומנות כתיבת פתרון הבחינה עשויה לתרום בממוצע כ – 5- 10 נקודות לציון הבחינה!

במשוב תקבלו סקירה  על הליקויים בבחינה שלכם – התייחסות לנקודות החלשות בכתיבת הבחינה, התרשמות כללית מהבחינה והתייחסות למידת השליטה בידע התיאורטי וכמובן, המלצות כיצד לשפר ולהצליח בבחינה!

המשוב מיועד לסטודנטים שנכשלו בבחינה (המשוב מתבסס על מחברת הבחינה) ולסטודנטים שלא ניגשו לבחינת המועצה ומבקשים להעריך את יכולתם (מתבסס על בחינת מועצה שפותרים בבית).

פרטים נוספים אודות המשוב האישי

ספרים

ספרי הכנה מלאים ומעודכנים לבחינה אשר כוללים את כל החומר התיאורטי, תרגול ופתרונות של רו"ח ארז כהן. הספרים מרכזים את כל החומר בצורה מתומצתת, עניינית וידידותית, אין צורך בחומר נוסף!

הספרים מיועדים לכלל הסטודנטים הניגשים לבחינת המועצה, לרבות, סטודנטים הלומדים בצורה עצמאית, לסטודנטים הלומדים בשנת ההשלמה בכל מוסדות הלימוד, הספרים מסייעים בהבנת החומר וכהכנה לבחינות הפנימיות, וכן כספר הכנה לבחינת המועצה בביקורת ולכל סטודנט הניגש לבחינה המעוניין בספר הכנה איכותי המסכם ומרכז את חומר הלימוד.

פרטים נוספים אודות הספרים


ערעורים

למיומנות ניסיון מקצועי עשיר בהגשת ערעורים! עזרנו למאות סטודנטים לעבור את הבחינה באמצעות ערעור.

הערעור מתבצע בשני שלבים:

שלב 1 – בדיקת היתכנות הערעור: בשלב זה מתבצעת בדיקה מקצועית וקפדנית של מחברות הבחינה לאיתור סעיפים בהם הניקוד שניתן הינו בחסר ושבגינם יש מקום לערער על תוצאות הבחינה, מסקנות וחוות דעת יינתנו בשיחה טלפונית.

שלב 2 – כתיבת הערעור:  לאחר השלב הראשון, מתבצעת כתיבת הערעור. עם סיום הכתיבה, הערעור מועבר למערער באמצעות המייל.  המערער נדרש לשלוח את הערעור למועצת רואי החשבון בצירוף אישור על תשלום אגרת הערעור למועצה.

כתיבת הערעור מתבצעת  ע"י רו"ח ארז כהן בלבד!

פרטים נוספים אודות הערעור